OSIĄGNIĘCIA

Szkoła nasza może poszczycić się licznymi osiągnięciami swoich uczniów.

Są to sukcesy zrówno na polu nauki, jak również sportu i zainteresowań pozalekcyjnych.

Świadczą o tym liczne nagrody i dyplomy zdobywane w konkursach i współzawodnictwie szkolnym.

W roku szkolnym 2012/2013 uczniowie VI klasy uzyskali wysoki wynik sprawdzianu.

Szkoła osiągnęła wysoki poziom i uplasowała się pod tym względem w 7. staninie.

Uczennica klasy 5a, Izabela Telega została finalistką konkursu wojewódzkiego z j. angielskiego.
Wyniki podane przez Wojewódzką Komisję Konkursową znajdują się TUTAJ

Izabeli serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

10 kwietnia uczniowie klasy VIa Kornakiewicz Paulina, Hawryłko Amelia, Banaś Klaudiusz i Ochyra Piotr, zdobyli I miejsce w Miejskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a 12 maja w Przeworsku III miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego!
Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy!

14 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury zakończyły się dwudniowe Spotkania Teatralne „Jasełka 2015”.
Na scenie zaprezentowało się kilkanaście zespołów z Jarosławia i okolic.
Nasi przedstawiciele - zespół "Wiercipiętki" zostali nagrodzeni za występ
Komisja przyznała też 14 wykonawcom nagrody indywidualne, wśród nich nagrodę dostali:
Tobiasz Dołhań, Gracjan Szuba z naszej szkoły.

15 stycznia 2015 r. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek,
w którym wzięło udział sześć szkół podstawowych z całego miasta.
Nasza szkoła zdobyła II miejsce w kategorii solistów, gdzie przedstawicielem był Mateusz Wolwowicz z klasy 4b,
oraz III miejsce w kategorii zespoły, w której przedstawicielami były dzieci z klasy 4b i 6a.
WSZYSTKIM BARDZO SERDECZNIE GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.

W dniu 9 I 2015r dziewczynki reprezentowały szkołę w miejskich rozgrywkach w Piłce Koszykowej.
Rozgrywki zakończyły się dużym sukcesem, ponieważ drużyna z naszej szkoły została Mistrzem Jarosławia i reprezentowała miasto na zawodach powiatowych, które odbyły się w 18.02.2015r w Radymnie.
Tam również odniosła sukces zajmując II miejsce.

Skład naszej drużyny: Kornakiewicz Paulina, Oczkowska Kinga, Hawryłko Amelia, Wójtów Kamila, Sakowska Aleksandra, Mularz Kamila, Surdej Izabela, Wysocka Gabriela, Kozłowska Zuzanna, Siusta Justyna, Pękala Kinga, Karniowska Wiktoria.

15 XII 2014r uczniowie naszej szkoły brali udział w Miejskim Turnieju "Dwa ognie", organizowanym przez Urząd Miasta i Sanepid. Zajęli w nim II miejsce.